Komunikaty

Hulajnogi Bolt gotowe na nowe przepisy

Dziś wchodzi w życie ustawa regulująca korzystanie z urządzeń transportu osobistego, w tym hulajnóg dostępnych w miejskich wypożyczalniach. Bolt Rentals już jest przygotowany na nowe przepisy. Urządzenia zostały przystosowane, a materiały edukacyjne dostępne w aplikacji uwzględniają nowe zasady.

Europcar otwiera biuro w Greenwings Offices

Sieć wynajmu samochodów Europcar wynajęła biuro w obiekcie GreenWings Offices. Za wynajem oraz zarządzanie obiektem odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czego unikać, aby maksymalnie wykorzystywać czas na wykonanie zadań biznesowych

Wiele porad i artykułów wskazuje na to w jaki sposób efektywnie wykorzystywać swój czas w biznesie, aby zmaksymalizować swoją wydajność i uzyskiwać za każdym razem dobre wyniki. Zdarza się, że pomimo iż stosujemy się do rad z poradników i realizujemy wszystkie zadania zgodnie z założonym celem, to nadal brakuje nam czasu na nowe rzeczy. Tymczasem równie ważnym aspektem jest to, czego jednak należy unikać, aby nie tracić czasu.

Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

Grupa iCEA, pierwsza agencja SEO360 w Polsce, rozszerza swoje działania na kolejny, daleki indyjski rynek. Otwarcie pierwszego zagranicznego oddziału w USA było początkiem długofalowych działań ekspansyjnych firmy. Grupa zdecydowała się na rozwijanie usług w ramach nowego oddziału – iCEA SEO Group India Private Limited w Gurgaon.

Parapety zewnętrzne aluminiowe jeden z systemów do odprowadzania wody

Wybór parapetów zewnętrznych często odbywa się na podstawie kwestii wizerunkowych. O ile walory estetyczne są ważne w przypadku wyglądu domu jednorodzinnego, o tyle nijak się mają w rozwiązaniach praktycznych. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie za co odpowiedzialne są w naszym gospodarstwie domowym parapety zewnętrzne aluminiowe.