Komunikaty

Parapety zewnętrzne aluminiowe jeden z systemów do odprowadzania wody

Wybór parapetów zewnętrznych często odbywa się na podstawie kwestii wizerunkowych. O ile walory estetyczne są ważne w przypadku wyglądu domu jednorodzinnego, o tyle nijak się mają w rozwiązaniach praktycznych. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie za co odpowiedzialne są w naszym gospodarstwie domowym parapety zewnętrzne aluminiowe.

Największe zalety korzystanie z oleju CBD

Jakie zalety posiada korzystanie z oleju CBD? Zagłębimy się w ten temat i odpowiemy na to nurtujące wiele osób pytanie.

Szczotki do odkurzacza centralnego - w jakie zainwestować?

Decyzja o instalacji systemu centralnego odkurzania to nie tylko wybór odpowiedniej jednostki centralnej, ale także praktycznych akcesoriów. Sprawdź jakie szczotki do odkurzacza centralnego sprawdzają się najlepiej!

Ruszyła sprzedaż na wiosenne koncerty Agnieszki Chylińskiej

Ruszyła sprzedaż biletów na wiosenne koncerty Agnieszki Chylińskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej „Warto było szaleć tak – 25 lat na scenie”. Artystka wystąpi we Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

REECO jest polską marką mebli antystatycznych stosowanych m.in. w strefach produkcji i naprawy elektroniki oraz w laboratoriach

Meble REECO rozszerzają sieć dystrybucji.
W ślad za ostatnimi doniesieniami dotyczącymi doskonałych wyników sprzedaży zagranicznej odzieży REECO, Grupa RENEX - producent marki, poinformowała o równie wysokim wzroście eksportu drugiego zakresu produktów REECO – mebli antystatycznych. Grupa informuje również o rozszerzeniu ich sprzedaży na nowe rynki w Europie i Azji.